Instalacje elektryczne Bytom

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Bytomiu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Bytom

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Bytomiu

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Bytomiu. Działamy ekspresowo, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do nowych wymagań i potrzeb.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczną ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Bytomiu

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego planu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Bytomiu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Bytomia i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując też sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl