Instalacje elektryczne Miedźna

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Miedźnej, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Miedźna

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Miedźnej

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Miedźnej. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dostosowując je do nowych norm i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Miedźnej

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też planowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i piorunochrony, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Miedźnej

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Miedźnej i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i pracę instalacyjną. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując też sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl