Instalacje elektryczne Miedźna

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań oraz specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Miedźnej, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz głównie troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Miedźna

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Miedźnej

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Miedźnej. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych instalacji, ale też odpowiednią ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Miedźnej

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie promieniowania Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne okresowe badania instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych wymagań każdego planu.
Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Miedźnej

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Miedźnej i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i pracę montażową. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl