Instalacje elektryczne Opole

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać fachowcom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Opolu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Opole

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Opolu

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Opolu. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące standardy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dostosowując je do nowych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale też skuteczną ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Opolu

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w efektywny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o ochronę każdej instalacji.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu.
Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Opolu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Opola i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl