Instalacje elektryczne Opole

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Opolu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Opole

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Opolu

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Opolu. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych wymagań i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale także odpowiednie zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Opolu

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania wszystkich Klientów. Zajmujemy się także planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne okresowe przeglądy elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji. Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego planu. Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Opolu

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Opola i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i pracę montażową. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl