Instalacje elektryczne Radzionków

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Radzionkowie, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Radzionków

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Radzionkowie

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Radzionkowie. Działamy ekspresowo, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale też skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Radzionkowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne okresowe przeglądy elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o ochronę każdego systemu. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego schematu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Radzionkowie

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Radzionkowa i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując także sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl