Systemy alarmowe Kęty

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle następuje w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz posesję, instalując sprawdzone alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Kętach i nie daj się włamywaczom.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z niezawodnego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Kęty
EGO TECH

Montaż alarmu w Kętach

Części zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne elementy zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale także osób poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz też:
– chronił przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych zestawów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań Klientów na terenie Kęt. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojeżdżamy też do pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Kęty
 instalacje alarmowe Kęty

Fachowy montaż alarmów

Niezawodne działanie zestawu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, stąd wiemy, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie systemu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu świetne komentarze od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych wymagań. W ofercie mamy także darmowe oględziny posesji, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie wstępnej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, proponując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu zestawów alarmowych, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl