Systemy alarmowe Kęty

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej spodziewanym momencie, więc warto zainwestować w niezawodny system alarmowy budynku na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz dom, inwestując w profesjonalne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa także w Kętach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z najlepszego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Kęty
EGO TECH

Montaż alarmu w Kętach

Elementy zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Pomocnicze części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz też osób przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz też:
– chronił przed zalaniem budynku, biura lub ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów w Kętach. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (domy wraz z systemami Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy też rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Kęty
 instalacje alarmowe Kęty

Kompleksowy montaż zestawów alarmowych

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza sprawa, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie sprzętu w docelowym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Systemy alarmowe możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to pozytywne opinie od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy też bezpłatne oględziny budynku, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie obejrzymy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, oferując sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji systemów bezpieczeństwa, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują prawidłowo.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi solidną ochronę domu albo firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl