Systemy alarmowe Siemianowice Śląskie

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń budynek, montując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje też w Siemianowicach Śląskich i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z sprawdzonego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Siemianowice Śląskie
EGO TECH

Montaż alarmu w Siemianowicach Śląskich

Wyposażenie systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Dodatkowe części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Innowacyjny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz też mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych zestawów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb inwestorów na terenie Siemianowic Śląskich. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (domy, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojedziemy także do pozostałych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Siemianowice Śląskie
 instalacje alarmowe Siemianowice Śląskie

Fachowa instalacja systemów bezpieczeństwa

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu świetne opinie od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. W ofercie mamy także bezpłatne oględziny posesji, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu systemów alarmowych, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Odpowiedni alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl