Instalacje elektryczne Częstochowa

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania i specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Częstochowie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Częstochowa

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Częstochowie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Częstochowie. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych systemów, ale też odpowiednie zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Częstochowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by spełnić potrzeby wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji. To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego projektu. Nasze pomiary instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Częstochowie

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Częstochowy i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl