Instalacje elektryczne Częstochowa

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Częstochowie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz głównie troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Częstochowa

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Częstochowie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Częstochowie. Działamy ekspresowo, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dopasowując je do nowych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale także odpowiednią ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Częstochowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy także niezbędne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego projektu.
Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Częstochowie

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Częstochowy i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl