Inteligentny dom Zawada

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby stał się on inteligentnym domem, który można obsługiwać z jednego miejsca, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje wymagania i stworzyć w Zawadzie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Zawady? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Zawadzie jak i z dowolnego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Wspaniale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Zawadzie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Zawada

O nas

smart home Zawada

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy zlecenia w Zawadzie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych użytkownika, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w naszym domu w efektywny oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort użytkownikom.