Systemy alarmowe Krzeszowice

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, montując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Krzeszowicach i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz profesjonalną firmę, która proponuje najlepszy sprzęt. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Krzeszowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Krzeszowicach

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne elementy systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • detektor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i pozostałe. Takie części wzbogacają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to kluczowy element systemu bezpieczeństwa. Sprawdzony zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów w Krzeszowicach. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne wraz z systemami Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy również rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojedziemy też do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Krzeszowice
 instalacje alarmowe Krzeszowice

Fachowy montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i dokładne wykonanie sprzętu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy alarmowe możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne opinie od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy także bezpłatne oględziny budynku, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, proponując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu systemów bezpieczeństwa, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę domu lub firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl